ברצלונה על אופניים

דרך מטריפה להרגיש את ברצלונה: טיול אופניים. 
בשנים האחרונות ברצלונה החלה להתאים את עצמה לרוכבי אופניים: נסללו נתיבים מיוחדים, ונוצרו מסלולים יפיפיים ברחבי העיר.
הזריזות בה נעים עם זוג אופניים, מאפשרת לקבל מבט יחיד במינו על העיר: תוך דקות מספר אתה מוצא את עצמך מנתר ממבנים עתיקים אל חופי רחצה שוקקים ומשווקים רוחשי אדם אל פארק פסטורלי ואגם עם ברבורים...
המסלול:
נחל את הטיול שלנו במרכז העיר, בין שכונות עתיקות ובעודנו מניחים את הרגל על הדוושה, נתגלגל לכיוון חוף הים המרשים של העיר דרך השדרות הכי יפות ומטופחות של הטיילת ותוך כדי מבט לים ילוו אותנו תרני היאכטות העוגנות ומתרחצים ומתרחצות הממלאים את חופי הים הקסומים של העיר.
נכיר את מסעדות הדגים לאורך שכונת ה"ברצלונטה" ופסלים מקוריים שעוצבו לכבוד משחקי האולימפיאדה בעיר. נכיר את הנמל האולימפי שמסמל את הפנים החדשות של ברצלונה, בו נמצא הפסל המפורסם "הדג של ברצלונה".
נמשיך לכיוון פארק "הסיוטדלה", פארק נעים ומקסים עם מזרקה מלאת חיים אשר גאודי השתתף בבנייתה. נכיר את מבנה הפרלמנט ,מבנים מיוחדים שנבנו לקראת התערוכה הבין לאומית המפורסמת שהיוותה נס כלכלי, ואת שער הניצחון היפייפיה של העיר.
נעלה לכיוון המבנה הנפלא ה"סגרדה פמילייה", כנסיית המשפחה הקדושה, בעלת ארבע חזיתות מרשימות עם עושר תכנוני מדהים, וניתן הצצה בקצב הבנייה שלאט לאט מתקדמת...

בפנייה חדה נפנה לשדרת ה"דיאגונל", שדרה מכובדת עם בנייה מרשימה שתוכננה בקו אחר לגריד השכונה, שתוביל אותנו לרחוב הכי מפואר בעיר  "פסאו דה גרסייה" בו נמצאים שני בתים שתכנן אנטוניו גאודי בהמון יצירתיות ובמרץ רב "קאזה באטיו" ו"קאזה מילה". חנויות היוקרה יחברו אותנו לכיכר קטלוניה, כיכר מרכזית שוקקת חיים והמולה. 

נשמח אם תצרו קשר לתיאום.

אורך הטיול: 4 שעות
מחיר: 35 אירו למשתתף 
המחיר כולל את האופניים.
ימים: בתיאום מראש
 
ברצלונה טיול אופניים

 
 

 
Top page טאפאס - סיורי איכות בברצלונה          tapasiurim@gmail.com      

       
 
לייבסיטי - בניית אתרים