סיור מותאם לילדים + סדנת יצירה משפחתית

בסיור זה נכיר יחד עם הילדים מהם הבניינים המיוחדים ביותר של ברצלונה ונבין איך הם נעשו ולמה קיבלו צורות מיוחדות כאלו. יחד איתם נראה גם מבנה אחד מיוחד של האדריכל המפורסם ביותר בברצלונה: אנטוני גאודי. בצורה פשוטה כייפית וברורה מאוד נוכל יחד ללמוד קצת על ארכיטקטורה ונגלה איך אנחנו בעצמנו יכולים להיות ארכיטקטים כבר מגיל צעיר!

נכנס לסטודיו לאמנות מקומית ושם נעשה סדנה משפחתית וניצור לנו יצירת גאודי קטנה ואישית שלנו: נתנסה בשיטת ה Trencadis אותה פיתח גאודי ובדרך זו נלמד להבין את ראשו של גאון האדריכלות של ברצלונה.

ה"טרנקאדיס" הוא עבודת מוזאיקה עם צורות לא רגולריות, נעשה בדרך כלל מקרמיקה. הוא מייצג את האדריכלות המודרניסטית של תחילת המאה ה20. אנטוני גאודי הלך צעד קדימה והשתמש בחלקים של אריחים משומשים, צלחות וכוסות קפה. עם פטיש ואיזמל הוא שבר את החתיכות כך שיתאימו ליצירות שלו.

התנסות של הילדים בחוויה של צבע וצורה, עיצוב, שימוש בכלים, עבודת צוות. נכיר את טכניקת ה- TRENCADIS ונרכוש ידע אומנותי.
 
אורך הסיור:   3 שעות
מחיר:           25 יורו למשתתף
                   למשפחות מחיר מיוחד.

מתי יוצא:      הימים משתנים, תאמו איתנו!
איך מצטרפים?
על מנת לשמור על איכות גבוהה ויחס אישי, זהו סיור שמורכב מקבוצה קטנה של כעשרה משתתפים בלבד.
יש צורך ברישום מראש.

נשמח אם תצרו קשר על מנת להרשם.


"נהננו מאוד! היה מעניין וברור ולא עמוס. הפעילות הייתה מדהימה ומרתקת וכייפית, ההסבר ברור וקל ונורא נחמד. בקיצור היה מושלם!!!"
עופרי ירדן, בת 11


"תודה רבה טל! היה פשוט תענוג לטייל יחד עם הילדים וההדרכה הנהדרת שלך, ידעת לדבר איתם בגובה העניים וריתקת אותם ואותנו עם הסיפורים הנהדרים. הסדנה הייתה כייף לא נורמאלי לעבוד יחד כמישפחה ולייצר דבר מקסים כל כך! ברור שנתלה את זה בסלון בגאווה גדולה! מזכרת נפלאה ונעימה מברצלונה. תודה!"
משפחת ביטרן


"הדבר הכי טוב שעשינו בברצלונה. היה כייף לראות את הילדים משתתפים ושואלים שאלות, נהנים לגלות דברים חדשים. תענוג שיש דברים כאלו בחופשה עם ילדים, וגם המבוגרים נהנים!"
נועה ובני תיכון

 
Top pageטאפאס - סיורים בברצלונה בקבוצות קטנות         tapasiurim@gmail.com        03-9118609  

       
 
לייבסיטי - בניית אתרים